20.06.2012 07:16 Age: 6 yrs
Category: Новини

Круглий стіл щодо проблем торгівлі деревиною

Комерційний аташе посольства Австрії Ханнес Маурер уважно слухає переклад виступів учасників круглого столу

В рамках Програми ENPI FLEG у представництві Світового Банку В Україні відбувся круглий стіл, на якому обговорювалися проблеми, пов'язані з формуванням в Україні цивілізованого й прозорого ринку деревини.

У заході узяли участь представники як великого, так і малого та середнього бізнесу. Держлісагенство представляв головний спеціаліст Віктор Каленіченко. Цікавим був виступ торговельного представника Посольства Австрії в Україні пана Маурера, який, як  виявилося, добре знайомим із проблемами українського ринку лісопродукції, а також перешкодами з якими зустрічаються австрійські компанії, які хочуть інвестувати в лісовий сектор нашої країни.

Увазі учасників круглого стола була запропоновано три презентації фахівців Програми ENPI FLEG:

  • Доктор соціологічних наук Олександр Стегній розповів про результати анкетування представників малого й середнього деревообробного бізнесу.
  • Віталій Сторожук виніс на обговорення пропозиції проекту, пов'язані з підготовкою до запровадження директиви ЄС №995, виконання якої має забезпечити легальність деревини, що надходить на європейський ринок.
  • Валерій Подкоритов показав точку зору представників малого й середнього деревообробного бізнесу на існуючу систему торгівлі деревиною й дав пропозиції з вдосконалення цієї системи.

Files:
 RT 20120605 Stegniy (332 kB)
 RT 20120605 Storozhuk (741 kB)
 RT 20120605 Podkorytov (1.8 MB)