01.11.2010 07:36 Age: 8 yrs
Category: Анонси

Науково-практична конференція «Еколого-економічні та соціальні проблеми неефективних і несталих методів ведення лісового господарства та незаконних лісозаготівель в Україні»

Товариство «Зелений Хрест» запрошує взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Еколого-економічні та соціальні проблеми неефективних і несталих методів ведення лісового господарства та незаконних лісозаготівель в Україні», яка відбудеться 2-3 грудня 2010 року у Львові. Захід проводиться в рамках реалізації регіональної програми ENPI-FLEG.
Метою конференції є обмін інформацією та узагальнення результатів досліджень із проблем неефективних і несталих методів ведення лісового господарства і незаконних лісозаготівель в Україні та гармонізації  взаємовідносин влади, бізнесу і місцевих громад щодо ведення сталого лісового господарства.
Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними напрямами:

  • Еколого-економічні та соціальні  проблеми неефективних і несталих методів ведення лісового господарства;
  • Проблеми незаконних рубань в Україні, їхні причини та наслідки;
  • Роль лісового господарства у забезпеченні добробуту (економічного, екологічного та соціально-культурного), громад залежних від лісових ресурсів;
  • Шляхи переходу від несталих до сталих методів ведення лісового господарства із урахуванням інтересів місцевих громад.

Місце проведення конференції:
Реколекційно-відпочинковий центр УГКЦ, м. Львів-Брюховичі, вул. Широка, 4.
Прийом заявок та матеріалів до конференційного збірника поводиться до 20 листопада  2010 року.
Контакти:
Тел.: (032) 297-18-57, 244-56-07
Е-mail: office@gcs.org.ua
Організатори  забезпечують учасників конференції безкоштовним проживанням та харчуванням, а також повертають кошти на транспортні витрати (автобус, або купейний вагон поїзда). Проїзд від головного залізничного вокзалу міста Львова  до місця проведення конференції забезпечується за попередньою домовленістю з організаторами конференції.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись завантаживши приєднаний файл.


Files:
 3.06.01.Add. Info Conference in Lviv UKR (278 kB)