07.07.2011 08:35 Age: 7 yrs
Category: Анонси

Круглий стіл "Нормативно-законодавчі аспекти збереження біорізноманіття в лісовому фонді України"

У рамках реалізації регіональної Програми ENPI-FLEG «Удосконалення систем правозастосування й управління в лісовому секторі у країнах-учасницях Європейської політики добросусідства та Росії» 12 липня 2011 року з 10.00 до 14.00 год. Дунайсько-Карпатська програма Світового фонду охорони природи (WWF-DCP) проводить круглий стіл на тему „Нормативно-законодавчі аспекти збереження біорізноманіття в лісовому фонді України”.
Планується  обговорення таких питань:

  1. Збереження біорізноманіття: бачення, європейські підходи та необхідність змін у природоохоронному законодавстві України.
  2. Міжнародні вимоги до сталого ведення лісового господарства та лісокористування, їх відображення у лісовому законодавстві України.
  3. Лісове законодавство України (законодавчі та нормативно-правові акти): наскільки відображені природоохоронні вимоги щодо збереження біорізноманіття, основні недоліки; практика лісокористування та збереження біорізноманіття – основні проблеми.
  4. Створення екомережі на лісових територіях: теорія, практика, перспективи.
  5. Нові інструменти щодо збереження біорізноманіття у лісовому секторі: особливо цінні для збереження ліси,  концепція оселищ, екосистемні послуги.

Місце проведення – м. Київ, Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6 ( Палац Спорту – 205 м).

Реєстрація учасників – з 9:30.

У круглому столі запланована участь представників органів влади, фахівців лісового господарства, науковців, представників громадських організацій, підприємницьких кіл та ЗМІ.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у роботі круглого столу. Заявки на участь у довільній формі просимо надсилати Романові Волосянчуку, Е-mail: volosyanchuk@enpi-fleg.org , тел.: (096) 534-30-54.

Інтернет сторінки: www.enpi-fleg.org , www.fleg.org.ua