25.10.2010 08:57 Age: 8 yrs
Category: Новини, Звіти та документи

Підготовлено проект документу «Концепція удосконалення механізму залучення громадськості до управління лісовим господарством»

За результатами досліджень в рамках реалізації Програми ENPI-FLEG експертами НП «Товариство лісової сертифікації в Україні» та РМЕО «Екосфера» був підготовлений проект документу «Концепція удосконалення механізму залучення громадськості до управління лісовим господарством». З матеріалами цих досліджень можна ознайомитись на українському сайті Програми: http://www.fleg.org.ua/index.php?id=docs
Перша редакція документу була презентована на семінарі «Удосконалення доступу до інформації та участі громадськості в управлінні лісовим господарством» (24 вересня 2010 р., м. Київ), де і відбулося її обговорення.
Вашій увазі пропонується друга редакція проекту документу з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених на семінарі.
З повним текстом Концепції можна ознайомитись, завантаживши приєднаний документ.

Коментарі, зауваження та пропозиції до проекту документу просимо надсилати до 30-го листопада ц.р. Павлу Кравцю на адресу: pavlo.kravets@enpi-fleg.org


Files:
 4.02.05.Concept Ukraine 21 10 2010 (234 kB)