Програма «Вдосконалення систем правозастосування і управління в лісовому секторі країн східного напрямку Європейської політики добросусідства і Росії»

Регіональна програма «Вдосконалення систем правозастосування і управління в лісовому секторі країн східного напрямку Європейської політики добросусідства і Росії» (далі - «Програма») направлена на створення більш довершених механізмів управління в лісовому секторі, що відноситься до основних пріоритетних завдань, сформульованих в Санкт-Петербурзькій декларації і Індикативному плані дій Міністерського процесу ФЛЕГ в Європі та Північній Азії (ENA FLEG).

Програма надає підтримку урядам країн-учасниць програми, громадянському суспільству та приватному сектору в розробленні раціональних та сталих методів ведення лісового господарства, включаючи запобігання незаконній діяльності в лісовому секторі. Країни-учасниці програми – Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія та Україна. Програма фінансується Європейським Союзом. Виконавці Програми: Світовий банк, Міжнародний союз охорони природи, Всесвітній фонд дикої природи.


Громадська організація «Телекритика» і Програма ENPI FLEG в Україні оголошують конкурс кращих журналістських матеріалів «Правозастосування та управління у лісовому секторі України».

З інформацією про конкурс, умовами його проведення та поданими на конкурс роботами або лінками на них можна ознайомитись за цим посиланням.


Новини

11.09.2012

Анотації досліджень ФЛЕГ тепер доступні англійською мовою

Удосконалення систем правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного напряму...


08.07.2012

Проведено дослідження законодавчо-нормативного забезпечення охорони природи в лісовому секторі України.

Дослідження законодавчо-нормативного забезпечення охорони природи в лісовому секторі України...


26.06.2012

Проведено соціологічне дослідження умов ведення малого і середнього бізнесу в лісовому секторі України

У рамках Програми ENPI FLEG в Україні проведено соціологічне дослідження умов ведення малого і...


25.06.2012

Проведено дослідження щодо ситуації з цивільно-правовою відповідальністю за незаконні рубки лісу

Найбільш відомим порушенням у сфері лісового господарства є незаконна порубка лісу, під яким ...